Tepeüstü Mh. Özkanca Sk. No: 23/1 Ümraniye | İstanbul | Türkiye
+90 (216) 349 69 53
info@fairprojectagency.com

Hizmetlerimiz

Hemen tüm sektörlerde onlarca yıldır bir çok fuar organize ediliyor. Fair Project Agency, katılım sağlamayı düşündüğünüz fuarın, tüm yönlerini inceleyerek katılım sağlamanız durumunda fuarın şirketinize fayda sağlayıp sağlamayacağı konusunda stratejik incelemeler yapar ve raporlaştırarak sizinle paylaşır.

  • Rakip bilgi analizi,
  • Bir önceki yıl düzenlenen fuarın başarı haritası,
  • Yabancı izleyicilerin sayısal verileri,
  • Yerli izleyicilerin günler bazında özeti,
  • Sektöre sağladığı katma değerler

ve diğer başlıklarla şirketinize sağlayacağı öngörüsel veriler incelenir ve size rapor olarak sunulur. Uygun görmeniz durumunda ise gerekli yaratıcı fuar standı hazırlıklarına başlanır.

STANDLARDA TEKNOLOJİK ALT YAPI

Günümüzde, standların şıklığı sadece iyi bir tasarıma sahip olmasıyla ölçülmüyor. Aynı zamanda içinde barındırdığı teknolojik ayrıntılarda fuar ziyaretçilerinin dikkatlerini çekiyor. Bu nedenle, Fair Project Agency’e özgü teknolojik yeniliklerle, standınız fuarın en iddialı standı olmakla kalmayıp, aynı zamanda en çok ziyaret edilen stand olma özelliğinide içinde barındırıyor.

DİJİTAL STAND UYGULAMALARI

Ölçülebilir, sosyolojik ve sektörel farklılıklara göre stand ziyaretçilerini ayırt edebilir ve aynı zamanda ise günlük misafir sayısını anlık raporlayabilir yönlerini de barındıran bir stand, eminiz ki herkesin tercihi olur. Bu konuda size gerekli tüm dijital çözümleri sunuyoruz.

VR GÖRÜNTÜ SİSTEMLİ STANDLAR

Sınır tanımayan teknolojik yenilikleri fuar standlarına taşıyoruz. Fabrikanızı, mağazalarınızı ya da AR-GE tesislerinizi VR görüntü sistemlerimizle fuar standınıza taşıyarak, misafirlerinizin şirketinizi özümsemesini sağlıyoruz.

STAND ÜSTÜ HİZMETLER

Standınızın günlük hangi hizmete ihtiyacı varsa, bunu sizin adınıza biz sağlayarak, önemli zaman kaybınızı ortadan kaldırıyoruz.